Wideofilmowanie i fotografia

Tel: 505 518 613

Get Adobe Flash player

Wideofilmowanie - śluby, wesela

Cena na rok 2023:  3200 zł
Cena na rok 2024:  3700 zł

Wielu ludzi określa dzień swojego ślubu jako jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy, w życiu. Dlatego aby w każdej chwili mogli Państwo odświeżyć wspomnienia z tego wielkiego wydarzenia oferujemy zdjęcia i filmy, na których ostateczny wygląd mają Państwo wpływ dzięki wielu opcjom, które przygotowaliśmy.


Proponowany przez nas film ze ślubu i wesela składa się z kilku części:

Wstępu, w którym może znaleźć się 6-10 minutowy spacer, romantyczna "Randka narzeczeńska". Operator towarzyszy narzeczonym podczas spaceru w malowniczym miejscu, np. w parku, na plaży. W tej części można również wkomponować zdjęcia z dzieciństwa ułożone chronologicznie przez całe życie, aż do momentu spotkania się narzeczonych oraz kilka zdjęć przedstawiających życie narzeczeńskie. 

- Czołówki w której przedstawia się Parę Młodą, świadków, rodziców, datę i miejsce uroczystości. Do wyboru mamy kilkanaście takich czołówek. Właściwy film z uroczystości rozpoczyna się od pokazania atmosfery w domu lub od ślubu w kościele.

- Błogosławieństwo w domu Pary Młodej zaczynamy od pokazania miejsca gdzie mieszka Pan Młody, Panna Młoda, a następnie pokazujemy rodzinę i gości weselnych. Potem następuje moment błogosławieństwa rodziców, wyjście do samochodu i odjazd do kościoła.

- Ślub Na początki filmowany jest kościół i fragment w kościele, około 1-2 minuty. Przyjazd Pary Młodej do kościoła, podpisy nowożeńców a następnie Msza Święta. Na koniec tej części filmujemy życzenia oraz odjazd na salę weselną.

- Wesele Pokazanie sali z zewnątrz i od wewnątrz, wystrojenie, oczekiwanie na Młodych. Przyjazd, powitanie solą i chlebem, szampan. Sfilmowanie gości podczas rozmów ze sobą, pierwszy taniec, tańce, tańce, tańce, zabawy, toasty, gości przy stole, różne śmieszne zdarzenia. Oczepiny, zabawy oczepinowe, skecze itp.

- Zakończenie Po oczepinach, Torcie weselnym, zabawach, konkursach, po kilku tańcach proponujemy specjalne zakończenie. 


Przeważnie operator kamery filmuje do godz. ok 2 - 2:30 w nocy, ale przy specjalnym życzeniu może zostać do końca wesela.

Proponujemy również specjalne zakończenie filmu - 4-5 minutowy teledysk, skrót z całości filmu z najważniejszych momentów uroczystości na końcu filmu weselnego.

Proponujemy użycie najnowocześniejszych technik komputerowych, co wzbogaci film, a odbiór uczyni przyjemniejszym dla oka. Standardowa długość filmu to ok 2-4 godziny, ale uzależniamy to od życzenia klientów.

Są możliwe zarówno krótsze filmy, jak i dłuższe.

Jest także możliwość otrzymania materiału filmowego nieobrobionego (prosto z kamery).

 

 
Zobacz filmy wideo  <kliknij tutaj>

 UWAGA !
Jeśli chcecie, doradzimy w wyborze zespołu, limuzyny itd. 
Tel:  505 518 613


Napisz do nas na Facebooku: